Sanitární gel na ruce se stříbrem, heřmánkem a aloe vera

109,00 Kč včetně DPH

99999 Položky

art. 42

Nový produkt

Dezinfekční gel na ruce s aktivním stříbrem, aloe vera a heřmánkem slouží k očistě rukou kdykoliv, když nemáte k dispozici vodu a mýdlo. Obsahuje přírodní bylinné extrakty, které pečují o pokožku, zklidňují, působí dezinfekčně a protizánětlivě. 

Vhodné pro používání v MHD, v nákupních centrech, před jídlem, po použití WC apod.

Více podrobností

+

Více informací

Proč je tento výrobek tak unikátní?

Aloe vera jistě všichni znáte. Je to doslova zázrak z Afriky, který se v lékařství i kosmetice používá přes 3500 let. Chrání pokožku a hydratuje, má silné antioxidační účinky, působí proti stárnutí, podporuje hojení, čistí, osvěžuje a regeneruje pokožku.
Heřmánek je příjemně vonící bylina s hojivými, regeneračními a protizánětlivými účinky. Pokožka je díky heřmánku zdravější a krásnější, dokáže ošetřit suchou, vrásčitou kůži a dodat ji hebkost a pružnost. Heřmánek také obsahuje různé léčivé látky jako modrou silici či apigenin. Nedávné vědecké studie dokázaly, že výše zmíněná sloučenina apigenin oslabuje rakovinné buňky a zabraňuje jejich šíření. Má tedy protinádorové účinky.

Stříbro, byliny a vonné extrakty – zdravý elixír pro krásnější tělo, pleť a vlasy.

Kosmetika s přírodními extrakty Gultio přináší unikátní vlastnosti stříbra, které pokožku doslova konejší. Zatímco běžná kosmetika se velmi často vyrábí jako chemie, u kosmetických přípravků se stříbrem Gultio se při výrobě jedná o alchymii a používání tradičních přírodních prostředků. Aktivní stříbro a jeho blahodárné účinky - čtěte zde