Ponožky s vlnou z lamy Alpaky a stříbrem

415 Kč včetně DPH

347 Položky

Nový produkt

Antibakteriální ponožky Gultio s vlnou z lamy Alpaky a aktivním stříbrem

Ponožky jsou vyrobeny z vláken obsahujících antibakteriální přídavek na bázi aktivního stříbra. Tato vlákna brání růstu plísní a hub, a tím aktivně působí proti zápachu nohou. Stříbro je aplikováno do struktury vlákna. Jedná se tedy o vlákno s obsahem Ag+.

Obsahují 80% vlna alpaka; 20% polypropylenu s přídavkem stříbra.

Více podrobností

+

Více informací

Ionty stříbra obsažené ve struktuře vlákna zůstávají v pletenině podstatně déle než při povrchové aplikaci podobnými přípravky. Jedná se tedy o vlákno s obsahem Ag+.

VLNA ALPAKA je získávána ze srsti domestikovaných lam Alpak, které se chovají v Jižní Americe ve výškách přes 4000 m n.m. Výsledkem asimilace s výraznými teplotními rozdíly jsou velmi dobré izolační vlastnosti vlny, v zimě hřeje, v létě chladí. Vlna lamy Alpaky je vysoce hřejivá, až 7x vyšší izolační kapacita než příze z ovčí vlny, je termoregulační - schopná udržovat tělesné teplo, hebká a měkká na omak. Vlna je schopna odvádět tělesnou vlhkost, udržuje chodidlo v suchu a díky tomu je odolná proti zápachu. Nezadržuje vlhkost, která je živnou půdou pro bakterie. Je hypoalergenní, nedráždí pokožku a prodyšná - každé jednotlivé vlákno dýchá skrze svoji vnitřní strukturu.

Ponožky jsou ošetřeny biocidním přípravkem s účinnou látkou: silver phosphate glass, CAS 308069-39-8

Stříbro přináší uživatelsky příjemný efekt. Stačí zabudovat do vláken oděvů patřičné množství stříbra a najednou zjistíte, že spodní prádlo, ponožky nebo tričko ani při nadměrném pocení nepáchne. Aktivita stříbra působí proti bakteriím rozkládajícím pot. Drobné částečky stříbra prostě umí divy. 
Gultio myslí na Vaši pohodu za všech situací.

.

            

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: