Dámské kalhotky BASIC Elis bílé

605 Kč včetně DPH

400 Položky

Nový produkt

Dámské kalhotky BASIC Elis klasického stylu

Kalhotky jsou vyrobeny z jemné bambusové látky s přídavkem aktivního stříbra. Bambus má vysokou absorpci vlhkosti, skvělé antibakteriální vlastnosti a dokáže si poradit s veškerými zápachy. Kalhotky mají v pase širokou a pohodlnou gumu, která brání otlakům a tvoří krásnou konturu pasu. Složení: 96% bambus, 4% elastan s přídavkem aktivního stříbra.

Více podrobností

+

Více informací

Zdraví, pohodlí, čistota. To jsou výhody prádla se stříbrem. Kdo by se nechtěl cítit příjemně a čistě i ve chvílích, kdy sportuje, pracuje nebo se naplno věnuje svým koníčkům.
Prádlo, které vyrábí společnost Gultio, obsahuje aktivní stříbro s antibakteriálními účinky. Ty jsou velmi důležité při běžném pocení a neocenitelné v nejrůznějších zátěžových situacích. Stříbro likviduje stovky typů choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní. Je záchranou pro citlivou pokožku, kterou preventivně brání před podrážděním. Největší podíl našeho spodního prádla nese bambusová látka a její jedinečné vlastnosti. Bambusová látka je přírodně antiseptická, antialergická a její výroba tolik nezatěžuje planetu. Tato látka vyniká svou jemností. Látka je prodyšná, vhodná i pro lidi trpící na kožní alergie. Díky svým antibakteriálním vlastnostem dobře odolává bakteriím a má schopnost neutralizovat zápach (pot). Velmi dobře absorbuje vlhkost (až 4x více než bavlna). Bambus má skvělé termoizolační vlastnosti - v létě chladí, v zimě zahřívá. Látky z něj vyrobené jsou jedny z nejhebčích vůbec a přesto si i při opakovaném praní si zachovává svůj tvar a barvu.

Kombinace vhodného střihu spodního prádla s vlastnostmi bambusové tkaniny se stříbrem přináší komfortní řešení pro vaši každodenní tělesnou pohodu. U produktů se značkou Gultia si navíc můžete být jistí, že saháte po kvalitě od výrobce odpovědného ke svému okolí.