PŘÍRODNÍ ROSTLINNÉ MÝDLO s kokosovým, palmovým, olivovým olejem a stříbrem - s extraktem z šampaňských hroznů

226 Kč včetně DPH

99 Položky

69

Nový produkt

Mýdlo se stříbrem a nádhernou květinovou vůní

Přírodní mýdlo je vyrobeno šetrnou metodou za studena. Díky tomu si mýdlo zachovává všechny výživné složky, vitamíny a minerály. 90g

  • Bez parabenů, konzervantů a sulfátů, vegan
  • vhodné na celé tělo i na intimní hygienu
  • vyrobeno v malých sériích ručně
  • Certifikát RSPO palmového oleje)
  • vysoký podíl olivového oleje
  • vhodné na citlivou a suchou kůži

Více podrobností

+

Více informací

Přírodní mýdlo se stříbrem a s extraktem z šampaňských hroznů a fíků je určeno pro moderního a úspěšného muže. Pečuje o čistotu rukou a celého těla. Obsažené přírodní látky pokožku regenerují, dodávají jemnost a zabraňují vysušování. Vysoká pěnivost díky kvalitnímu kokosovému oleji. Mýdlo obsahuje přírodní rostlinné oleje jako je olivový, kokosový a palmový. Vyrobeno v malých sériích manufakturním (ručním) způsobem. Bez parabenů, silikonů a konzervantů. 100% vegan. Obsah 90g. 

 

  

Certifikace RSPO palmového oleje

Certifikát RSPO označuje palmový olej, který pochází z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí. Produkty nezatěžují a neohrožují místní faunu a flóru. Pouze tento druh palmového oleje podporuje místní výrobce a snižuje míru chudoby v celém regionu.  Jedná se o palmové školky, které se vysazují a pak se využívají komerčně. Díky těmto projektům se nedrancují palmové háje.

  

 

Tento produkt splňuje podmínky prestižního certifikátu kvality a zdravotní nezávadnosti vydávaný organizací IFRA (International Fragrance Association), který zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu esencí v kosmetickém a potravinářském průmyslu.



Aktivní stříbro účinky

Stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz, plísní a působí také proti bakteriím rozkládajícím pot. Stejně tak stříbro pomáhá při osobní hygieně. 
Příznivé efekty stříbra jsou doslova záchranou pro lidi s citlivou pokožkou a ekzémy nebo pro alergiky. Drobné částečky stříbra prostě umí divy.

  

Složení / INCI: Olea Europaea Leaf Oil, Aqua, Cocos Nucifera Oil, Elaeis Oleifera Kernel Oil, Sodium Hydroxide, Parfum, Silver Sulfate.

Stříbro, byliny a vonné extrakty – zdravý elixír pro krásnější tělo, pleť a vlasy.

Kosmetika s přírodními extrakty Gultio přináší unikátní vlastnosti stříbra, které pokožku doslova konejší. Zatímco běžná kosmetika se velmi často vyrábí jako chemie, u kosmetických přípravků se stříbrem Gultio se při výrobě jedná o alchymii a používání tradičních přírodních prostředků. Aktivní stříbro a jeho blahodárné účinky - čtěte zde

  aktivní stříbro

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: