PŘÍRODNÍ ROSTLINNÉ MÝDLO s kokosovým, palmovým, olivovým olejem a stříbrem - vůně magnólie, lotusu a pivoňky

139,00 Kč včetně DPH

95 Položky

Art. 70

Nový produkt

Mýdlo se stříbrem a nádhernou květinovou vůní

Přírodní mýdlo je vyrobeno šetrnou metodou za studena. Díky tomu se v mýdle zachovávají všechny výživné složky, vitamíny a minerály. 90g

  • Bez parabenů, konzervantů a sulfátů
  • vhodné na celé tělo i na intimní hygienu
  • vyrobeno v malých sériích ručně
  • jen z rostlinných surovin (vegan)
  • vysoký podíl olivového oleje
  • vhodné na citlivou a suchou kůži

Více podrobností

+

Více informací

Přírodní mýdlo s vůní magnólie, lotusu, pivoňky a osvěžujícího ovoce je určeno ke každodenní péči o čistotu rukou a celého těla. Obsažené přírodní látky pokožku regenerují, dodávají jemnost, hebkost a zabraňují vysušování. Vysoká pěnivost díky kvalitnímu kokosovému oleji. Mýdlo obsahuje přírodní rostlinné oleje jako je olivový, kokosový a palmový. Vyrobeno v malých sériích manufakturním (ručním) způsobem. Obsah 90g. Bez parabenů.

Aktivní stříbro účinky

Stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz, plísní a působí také proti bakteriím rozkládajícím pot. Stejně tak stříbro pomáhá při osobní hygieně. 
Příznivé efekty stříbra jsou doslova záchranou pro lidi s citlivou pokožkou a ekzémy nebo pro alergiky. Drobné částečky stříbra prostě umí divy.

Stříbro, byliny a vonné extrakty – zdravý elixír pro krásnější tělo, pleť a vlasy.

Kosmetika s přírodními extrakty Gultio přináší unikátní vlastnosti stříbra, které pokožku doslova konejší. Zatímco běžná kosmetika se velmi často vyrábí jako chemie, u kosmetických přípravků se stříbrem Gultio se při výrobě jedná o alchymii a používání tradičních přírodních prostředků.