Deodorant s aktivním stříbrem, přírodními výtažky, aloe vera, allantoinem a aminátem G®

229,00 Kč včetně DPH

88 Položky

art. 66

Nový produkt

Deodorant se stříbrem, přírodními extrakty, aloe, allantoinem a aminátem G®

Luxusní dámský deodorant se smyslnou vůní jasmínu, růže a orchidee zabraňuje pocení a ochrání vás celý den před nepříjemným zápachem. Unikátní komplex přírodních látek a stříbro o pokožku pečují, zklidňují a dodávají dlouhotrvající svěžest. Osvěžte tělo i mysl a zbavte se pocení. Dermatologicky testováno. Bez parabenů

Více podrobností

+

Více informací

Allantoin je dusíkatá organická látka, která je pro své výrazné regenerační účinky s oblibou využívána v kosmetice. Uklidňuje a hydratuje podrážděnou pokožku a napomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky.

Aminát G je dezinfekční antibakteriální látka s hydratačními a uklidňujícími účinky.

Aktivní stříbro účinky

Stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz, plísní a působí také proti bakteriím rozkládajícím pot. Stejně tak stříbro pomáhá při osobní hygieně. 
Příznivé efekty stříbra jsou doslova záchranou pro lidi s citlivou pokožkou a ekzémy nebo pro alergiky. Drobné částečky stříbra prostě umí divy.

Stříbro, byliny a vonné extrakty – zdravý elixír pro krásnější tělo, pleť a vlasy.

Kosmetika s přírodními extrakty Gultio přináší unikátní vlastnosti stříbra, které pokožku doslova konejší. Zatímco běžná kosmetika se velmi často vyrábí jako chemie, u kosmetických přípravků se stříbrem Gultio se při výrobě jedná o alchymii a používání tradičních přírodních prostředků. Aktivní stříbro a jeho blahodárné účinky - čtěte zde

                          

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: