O nás

Gultio – inspirováni kvalitou a vůní

Společnost Gultio má dvacet let zkušeností ve vývoji produktů se stříbrem. Po letech vývojových prací, které ji postupně spojily s řadou odborníků z oboru ochrany zdraví při práci, kosmetiky a hygieny, dnes firma nabízí nejucelenější sortiment kvalitních výrobků se všemi antibakteriálními výhodami aktivního stříbra.

Od začátku se Gultio zaměřuje na kvalitu – na stoprocentní česanou bavlnu a merino vlnu, jednu z nejlepších na trhu napříč světem, na průmyslovým vzorem chráněnou strukturu vložek do obuvi, na materiály vyráběné na míru pro Gultio v zemích Evropské unie. „Zakládáme si na tom, že všechny naše výrobky vznikají s odborníky. I kosmetika se stříbrem je v našem pojetí věda,“ říká autor firemní vize a majitel Gultia René Gryga.

Produkty se značkou Gultio znají spokojení uživatelé v České republice, na Slovensku, v Polsku, Švýcarsku, Rakousku i Velké Británii. V tuzemsku se s firmou a jejími výrobky potkávají profesionální sportovci, zdravotníci, uživatelé ochranných pracovních pomůcek a lidé aktivní v práci i ve volném čase. Na Gultio sází příslovečně precizní Švýcaři i rakouští zdravotníci, kteří si produkty Gultia vybrali pro zdravotnickou obuv.

Vy si i díky e-shopu můžete užít cokoli z produkce Gultia. Od vložek, ponožek a sprejů do obuvi, přes spodní prádlo až po trička se stříbrnou antibakteriální úpravou a tělovou kosmetiku s variacemi atraktivních vůní. Atraktivní jsou také  Gultio čisticí prostředky, které patří díky obsahu aloe, uklidňujících a zjemňujících složek a současně pro svou vysokou efektivitu a ekologicky příznivou stopu, k nejvyhledávanějším na českém trhu.

Gultio myslí na Vaši pohodu za všech situací.