Kosmetika a zdraví

Luxusní kosmetické produkty Gultio s přírodními extrakty a aktivním stříbrem.

Kosmetika s přírodními extrakty Gultio přináší unikátní vlastnosti stříbra, které pokožku doslova konejší. Zatímco běžná kosmetika se velmi často vyrábí jako chemie, u kosmetických přípravků se stříbrem Gultio se při výrobě jedná o alchymii a používání tradičních příro...

Luxusní kosmetické produkty Gultio s přírodními extrakty a aktivním stříbrem.

Kosmetika s přírodními extrakty Gultio přináší unikátní vlastnosti stříbra, které pokožku doslova konejší. Zatímco běžná kosmetika se velmi často vyrábí jako chemie, u kosmetických přípravků se stříbrem Gultio se při výrobě jedná o alchymii a používání tradičních přírodních prostředků.

Číst více.

Kosmetika a zdraví V této kategorii nejsou žádné produkty.

Podkategorie

 • univerzální

  Kosmetická řada Univerzální s přírodními extrakty a aktivním stříbrem.

  Základem „stříbrné a bylinné kosmetiky“ značky Gultio jsou přírodní látky. Ať už staletími ověřené stříbro nebo bylinné extrakty.
  Stříbrné ionty působí antimikrobně a antimykoticky. Na těchto vlastnostech kosmetika Gultio staví a posouvá se ve svých recepturách ještě o řád výše. K šetrně extrahovaným bylinám a směsím přírodních vonných sloučenin. Příjemnou stránkou kosmetické Univerzální řady jsou výtažky z aloe vera, heřmánku, tea tree nebo například šalvěje, přispívající nejen k pohodě, čistotě a svěžesti, ale také ke zdraví vaší pokožky.

 • dámská

  Kosmetická řada pro ženy s přírodními extrakty a aktivním stříbrem

  Základem „stříbrné a bylinné kosmetiky“ značky Gultio jsou přírodní látky. Ať už staletími ověřené stříbro nebo bylinné extrakty.
  Stříbrné ionty působí antimikrobně a antimykoticky. Na těchto vlastnostech kosmetika Gultio staví a posouvá se ve svých recepturách ještě o řád výše. K šetrně extrahovaným bylinám a směsím přírodních vonných sloučenin.

 • pánská

  Kosmetická řada pro muže s přírodními extrakty a aktivním stříbrem. 

  Výroba naší vůně podléhá přísným kritériím, včetně „zrání” několika měsíců pro docílení naprosté jedinečnosti a vyzrálosti. Vyráběno výhradně pro firmu Gultio. Pánská kosmetická řada Gultio je určena pro moderního muže všech generací. Zelené tóny vůně působí na svěžest a vzdušnost. Mošusové tóny pak zase na jemnost a přitažlivost spolu s dřevitým tónem pačule. Je to vůně, která zaujme muže i ženy pro její sladěné a neodolatelné tóny.

 • Dezinfekce rukou

  Sanitární gely na ruce Gultio s aktivním stříbrem

  Sanitární gel na ruce se stříbrem, heřmánkem a aloe vera pro hygienickou čistotu rukou.
  Gel na ruce obsahuje ionty stříbra, které jsou známy svým antimikrobním působením.

  Obsahuje 61% alkoholu.

  Dermatologicky testováno.

 • Kosmetické sady

  Zvýhodněné kosmetické sady se stříbrem

  Vytvořili jsem pro Vás atraktivní kosmetické sady ve zvýhodněné nabídce. Dodáváme v luxusní dárkové taštičce.

 • náhradní náplně