IKONKY kosmetika gultio_1.jpg

 

Společnost Gultio má více než dvacet let zkušeností ve vývoji produktů se stříbrem. Po letech vývojových prací s řadou odborníků dnes firma nabízí nejucelenější sortiment kvalitních výrobků s antibakteriálními výhodami aktivního stříbra.

 

Co je aktivní stříbro a jak funguje?

Aktivní stříbro je označení pro iontové stříbro, které se standardně používá jako antibakteriální přísada. Iontové stříbro je u jednotlivých výrobků dávkováno v přesném množství - tak, aby výrobek splnil přesně to, k čemu byl navržen a určen. 

Aktivní stříbro působí antibakteriálně a fungicidně a pomáhá tak řešit řadu hygienických problémů a pomáhá zvýšit hygienický komfort. Již 0,25% roztoku iontového stříbra o námi zvolené koncentraci po 5 minutách působení dokáže likvidovat bakterie typu Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus niger. Po 24 hodinovém působení účinkuje na Staphylococcus aureus a mnoho dalších bakterií a virů.

Částice iontového stříbra ve vodném roztoku nejsou okem viditelné, roztok je čirý, podle toho také lze poznat, že se nejedná o NANO stříbro (koloidní stříbro), které má jiné vlastnosti a v kosmetice se nedoporučuje.

Veškeré naše přísady a výrobky prošly několika stupňovou kontrolou. Důkazem absolutní nezávadnosti jsou tzv. souhlasná prohlášení o posouzení bezpečnosti výrobku, která jsou dostupná ke každému produktu.

Používáme stříbro tak, jak ho lidé využívají po staletí. Tedy stříbro ve formě, která léčí, pomáhá a podporuje zdravý životní styl.

 

Stříbro a kosmetika

Stříbro, byliny a vonné extrakty – zdravý elixír pro krásnější tělo, pleť a vlasy. Základem „stříbrné a bylinné kosmetiky“ značky Gultio jsou přírodní látky. Ať už staletími ověřené stříbro nebo bylinné extrakty. Zatímco konvenční kosmetika se velmi často vyrábí jako chemie, u kosmetických přípravků se stříbrem se při výrobě jedná o alchymii a používání tradičních přírodních prostředků. 

„Stříbrná kosmetika“ je sama o sobě kvalitní. To je dáno vlastnostmi stříbra, které pokožku doslova konejší a stříbrné ionty působí antimikrobně a antimykoticky. Na těchto vlastnostech kosmetika Gultio staví a posouvá se ve svých recepturách ještě o řád výše. Příjemnou stránkou kosmetické škály jsou příměsi aloe vera, makadamového oleje, bambuckého másla, vitamínů, koenzymu Q10 a rovněž například eukalyptu nebo anýzu. Vše BEZ PARABENŮ, VEGANSKÉ, BEZ SILIKONŮ.

 

Gultio - o nás

Od začátku se Gultio zaměřuje na kvalitu – na stoprocentní česanou bavlnu a merino vlnu, jednu z nejlepších na trhu napříč světem, na průmyslovým vzorem chráněnou strukturu vložek do obuvi, na materiály vyráběné na míru pro Gultio v zemích Evropské unie. „Zakládáme si na tom, že všechny naše výrobky vznikají s odborníky. I kosmetika se stříbrem je v našem pojetí věda,“ říká autor firemní vize a majitel Gultia René Gryga.

Produkty se značkou Gultio znají spokojení uživatelé v České republice, na Slovensku, v Polsku, Švýcarsku, Rakousku i Velké Británii. V tuzemsku se s firmou a jejími výrobky potkávají profesionální sportovci, zdravotníci, uživatelé ochranných pracovních pomůcek a lidé aktivní v práci i ve volném čase. Na Gultio sází příslovečně precizní Švýcaři i rakouští zdravotníci, kteří si produkty Gultia vybrali pro zdravotnickou obuv.

Vy si i díky e-shopu můžete užít cokoli z produkce Gultia. Od vložek, ponožek a sprejů do obuvi, přes spodní prádlo až po trička se stříbrnou antibakteriální úpravou a tělovou kosmetiku s variacemi atraktivních vůní. Atraktivní jsou také  Gultio čisticí prostředky, které patří díky obsahu aloe, uklidňujících a zjemňujících složek a současně pro svou vysokou efektivitu a ekologicky příznivou stopu, k nejvyhledávanějším na českém trhu.

Gultio myslí na Vaši pohodu za všech situací.