Stříbro a kosmetika

Stříbro, byliny a vonné extrakty – zdravý elixír pro krásnější tělo, pleť a vlasy

Základem „stříbrné a bylinné kosmetiky“ značky Gultio jsou přírodní látky. Ať už staletími ověřené stříbro, které svým příznivým účinkem na pleť zaujalo už ve starověku přední místo mezi léčivými prvky nebo složky izolované z částí rostlin a plodů, tedy bylinné extrakty. Zatímco konvenční kosmetika se velmi často vyrábí jako chemie, u kosmetických přípravků se stříbrem se při výrobě jedná o alchymii a používání tradičních přírodních prostředků. Znalost přírodních látek a procesů se v kosmetice Gultio mísí s moderní dermatologií tak dlouho, až vzniknou jedinečné vlastnosti, které ocení pleť žen i pokožka mužů. 

„Stříbrná kosmetika“ je sama o sobě kvalitní. To je dáno vlastnostmi stříbra, které pokožku doslova konejší a stříbrné ionty působí antimikrobně a antimykoticky.  Na těchto vlastnostech kosmetika Gultio staví a posouvá se ve svých recepturách ještě o řád výše.  K šetrně extrahovaným bylinám a směsím přírodních vonných sloučenin. Zakládá si na speciálních kombinacích, které vznikají ve spolupráci s lidmi, pro které je kosmetika jejich životním posláním a vědním oborem. V posledních letechje to zejména spolupráce se expertkou v oboru, členkou Kosmetologické společnosti ČR a České farmaceutické společnosti Jana Evangelisty Purkyně, magistrou Miriam Popelkovou.

Tak vznikly také nejnovější řady produktů Gultio – sprchové gely, šampony, tělová mléka, deodoranty i kosmetika pro intimní hygienu s vůní jasmínu růží a orchidejí, žlutého melounu pro ženy nebo s příměsí dobře známé aloe vera, která prospívá jak ženské tak také mužské pleti a napomáhá, stejně jako příznivě působící stříbro, při péči o pokožku. Veškerá kosmetika Gultio je BEZ PARABENŮ.

Příjemnou stránkou kosmetické škály jsou příměsi makadamového oleje, bambuckého másla, vitamínů, koenzymu Q10 a rovněž například eukalyptu, anýzu, které pro změnu najdete v zubní pastě značky Gultio. To vše doplněno o krémy a pudry na tělo, přispívající nejen k pohodě, čistotě a svěžesti, ale také ke zdraví vaší pokožky.